روانشناسی اجتماعی

سلام من ساموئیل کرماشانی هستم ساکن کشورهای اروپا برای اینکه بتوانید با ما در تماس باشید با شماره تلفن 0046729403747 با من تماس بگیرید در صورت نیاز بع سئولات روانشناسی اجتماعی ور مسائل مشکلات روحی و روانی samuel.ku35@gmail.com

۱۳۹۵ اسفند ۱۶, دوشنبه

کشور آلمان یکی از بدترین کشورهای میباشد که در دادگاه ها و اداره جوانان آن کشور به طور مستقیم به مادران ظلم و ستم میشود
کشور آلمان یکی از بدترین کشورهای میباشد که در دادگاه ها و اداره جوانان آن کشور به طور مستقیم به مادران ظلم و ستم میشود
بر اساس یک تحقیقات روانشاسانه و خود نیز شاهد آن بوده ام متاسفانه کشور آلمان شاید از خیلی لاحاظ چیزهای خوبی داشته باشد اما چون رفتارشان نسبت به مادران بد است بعنوان بدترین کشوری به حساب می آید که دشمن مادارن میباشد.
در کشور آلمان به چندین مادر به دلایل مختلف ظلم و ستم شده است و برای نمونه دادگاه ها و اداره جوانان انسان هیسن بدترین جای هستند در آلمان به طور کلی به زنان و مادران ظلم و ستم میشود.
و تهمتهای واهی و نادرست به مادران میزنند و بچه از مادران میگیرند و تحویل پدرانشان میدهند که این کار مغایر است با ادعاهای آن کشور . در سال 2014 هرچند یک بچه 9 ساله چندین بار اعلام نموده بود که زن پدرش همیشه انگشت کرده تو کونش و یک زن دیگر بنام مهوش سالی چگنی که در یک مدرسه در شهر همبرگ افزی در مدرسه ای بنام ستیلبرگ شوله کارآموزی نو ده بود مهوش انگشت کرده بود تو کون آیریک اما با بغم گفتهای خود بچه و بچه را گرفتند دادند به پدرش اداره جوانان آن شهر همراه با اداره جوانان شهر ماربورگ با همکاری دادگاه ماربورگ و مزدوران رژیم ایران و به همکاری مستقیم کنسولگری رژیم ایران در فرانکفورت این کار صورت گرفته بود.
Germany being the worst country anti moms.
In Germany, the youth office and the courts are oppressing the mothers.
Web pages about Ayrik Aghaee Chaghosh and his video story is on time and show up quickly through the world's largest media.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر